Poznaj Green Business Center! Kreatywna przestrzeń, która wpisuje się w trendy zdrowego stylu życia. Zielona przestrzeń, którą elastycznie można dostosować do eventu, spotkań biznesowych, szkoleń i in.

Przygotowaliśmy wiosenne pakiety na preferencyjnych warunkach. W naszych przestrzeniach zrealizujesz niesztampowe pomysły na tematyczne wydarzenia.  Zaproś swoich Klientów do nietuzinkowego miejsca. Zaskocz organizatora wydarzeń!

Trend pracy w zielonych przestrzeniach staje się coraz bardziej popularny. Oddziaływanie roślin ma duży wpływ na redukuję stresu, koncentrację, samopoczucie i zaangażowanie. Twórczemu myśleniu sprzyja inspirujące i funkcjonalne otoczenie. Każdy chciałby obcować z naturą, ale jednocześnie być w centrum miasta. Idealne połączenie!

Ponadto organizacja eventu lub konferencji w kameralnej przestrzeni, która nawiązuje do świata przyrody jest alternatywą dla standardowych sal konferencyjnych. A uczestnicy wydarzeń biznesowych chętnie poznają nowe miejsca. Odpowiednie miejsce podnosi atrakcyjność wydarzenia i podkreśla pomysłowość Organizatora.

 

Osoby, które lubią odkrywać nowe, inspirujące miejsca, oraz jednocześnie poszukują spokoju i ciszy powinny odwiedzić Green Business Center.

 

W Green Business Center od 1 marca do 30 czerwca 2019 r. organizacja szkoleń, konferencji, eventów i innych wydarzeń biznesowych odbywa się na wyjątkowo preferencyjnych warunkach! Przygotowane zostały wiosenne pakiety przerw kawowych uzupełnionych o przekąski fit i koktajle owocowe, wynajem sali na “wiosennych warunkach”, a w piątkowe popołudnia czekają na uczestników niespodzianki!

Sale są funkcjonalne i gotowe na realizację różnorodnych tematycznie wydarzeń. Jeżeli trzeba krzesła i stoły zamieniają się w wygodne pufy, leżaki i kolorowe poduchy. Tworzymy chillout room, który świetnie się sprawdza dla spotkań integracyjnych. Dodatkowo oferujemy kompleksową obsługę wydarzenia, tj.rezerwacja noclegu,  eventowe atrakcje, kolacja, warsztaty team buildingowe.

 

WYNAJMIJ PRZESTRZEŃ NA EVENTY, SZKOLENIA, KONFERENCJE W GREEN BUSINESS CENTER – KLIKNIJ W SZCZEGÓŁY OFERTY 

SZKOLENIA BIZNESOWE/ DLA FIRM – KLIKNIJ W SZCZEGÓŁY OFERTY

 

Skontaktuj się z nami:

adres e-mail: biuro@gbc.waw.pl

tel. 796-794-460