Sale szkoleniowe Green Businnes Center

Sale konferencyjne Warszawa – zielona alternatywa w centrum

W zalewnie ogromnej ilość ofert wynajmu sal konferencyjnych w Warszawie, warto rozejrzeć się za czymś oryginalnym i niebanalnym. Firmy są swoistymi ekosystemami, dlatego projektujemy nasze pomieszczenia w sposób, który może pomóc zespołom uzyskać lepszą harmonię i synergię. Opierając się na koncepcji “biophilic design” chcemy wynajmować najlepszej jakości sale konferencyjne. Warszawa jest ich pełna, ale jeżeli szukasz dla swojego zespołu miejsca, w którym kreatywne myślenie i współpraca będą mogły się wzajemnie uzupełniać, to dobrze trafiłeś.

W Green Business Center oferujemy dwie sale: Space Thinking oraz Design Thinking. Każda z nich ma swoją odrębną charakterystykę, jednak design obu inspirowany jest naturą i posiada różnorodne elementy przyrodnicze. Wychodzimy z założenia, że tego typu wystrój zaspokaja wrodzoną ludzką potrzebę kontaktu z przyrodą. Dlaczego zaprojektowaliśmy w ten sposób nasze sale konferencyjne? Warszawa jest miastem, w którym życie płynie bardzo szybko i chaotycznie. Chcielibyśmy, aby konferencje, warsztaty i spotkania odbywające się w naszych salach, mogły upływać w pozytywnej i inspirującej atmosferze. Zależy nam, aby pośród zielonego koloru, uczestnicy zajęć mogli odnaleźć spokój o który tak trudno na zewnątrz. Warto potraktować nasze sale, jako miejsca zielonego azylu pośród rozpędzonej i hałaśliwej rzeczywistości.

Sala Space Thinking – szkolenia i konferencje

Większa z naszych dwóch sal, ma 72 metry kwadratowe. Jest wyposażona w rzutnik, projektor graficzny, mikrofon, profesjonalne nagłośnienie, klimatyzację, wi-fi, flipchart wraz z papierem oraz różnorodne kreatywne materiały papiernicze. W duchu zielonej alternatywy, salę Space Thinking zdobi “żywa ściana” stworzona z naturalnego mchu. Dodatkowymi elementami estetyzującymi są ilustracje motywacyjne. Sala jest bardzo dobrze nasłoneczniona. Umożliwia to duża ilość okien, które w razie potrzeby można zasłonić roletami. Maksymalna ilość uczestników spotkania w tym pomieszczeniu, wynosi 65 osób przy teatralnym ustawieniu krzeseł (widownia). Sala Space Thinking służy przede wszystkim do organizacji średnich i dużych spotkań biznesowych, szkoleń, warsztatów oraz eventów. Wyjątkowe miejsce pośród dostępnych sal konferencyjnych w Warszawie.

Sala Design Thinking – inspirujący wystrój

Projekt tej sali konferencyjnej ma przede wszystkim inspirować grupę do kreatywnego myślenia. Chcąc, by ta przestrzeń jak najlepiej spełniała swoją rolę, zadbaliśmy o odpowiedni wystrój złożony między innymi z roślinnej fototapety oraz półek z naturalnym mchem. W środku sali znajdują się również rośliny doniczkowe. Pomieszczenie jest wyposażone we wszystkie potrzebne narzędzia pracy: interaktywną tablicę, rzutnik, artykuły papiernicze oraz ścianę magnetyczno-kredową. Dzięki dużej ilości okien, do sali wpada dużo naturalnego światła. W razie potrzeby okna można zasłonić roletami. Sala Design Thinking przeznaczona jest głównie do przeprowadzania kameralnych warsztatów. Przy ustawieniu teatralnym krzeseł, w pomieszczeniu zmieści się 25 osób, a przy ustawieniu w tzw. podkowę – 18 osób. Sala ma wielkość 35 metrów kwadratowych. Idealne miejsce do zajęć, w których poza kreatywnością, najbardziej liczą się wzajemny kontakt, porozumienie i współpraca. Mamy nadzieję, że specjalnie zaaranżowany wystrój pozwoli osiągnąć zamierzone cele i wiedza przekazana w tym miejscu, zaprocentuje w przyszłości.

Zielone sale konferencyjne – Warszawa ich potrzebuje

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom współczesnego biznesu, pragniemy by nasze sale konferencyjne spełniały nie tylko najwyższe standardy jakościowe, ale by były również dobrymi, inspirującymi miejscami. Wokół tej filozofii projektujemy pomieszczenia w Green Business Center. Wierzymy, że większy kontakt z roślinnością w salach szkoleniowych i konferencyjnych wpływa na ludzi nie tylko kojąco, ale również wspiera współpracę i porozumienie w grupie, co pozytywnie wpływa na kreatywność. Chcemy, aby uczestnicy wydarzeń organizowanych w naszych salach, wychodzili z nich odświeżeni i naładowani dobrą energią. Mało jest przestrzeni biznesowych czy sal konferencyjnych, zwłaszcza w Warszawie, w których dba się o naturalny pierwiastek w wystroju. Dlatego zależy nam, aby wszyscy, który mają potrzebę organizacji warsztatów lub szkoleń w harmonijnej, zielonej przestrzeni, mogli skorzystać z naszej oferty. Liczymy na to, że zarówno szkoleniowcy, jak i uczestnicy zajęć, będą równie zadowoleni z klimatu jaki stworzyliśmy.