Sale szkoleniowe Green Businnes Center

Biophilic design to nowoczesna koncepcja projektowania odpowiadająca na potrzebę kontaktu człowieka z przyrodą – nawet jeśli jest ona jeszcze nieuświadomiona. Kierujemy się nią na co dzień i to właśnie od niej zaczęło się tworzenie naszych sal szkoleniowych i przestrzeni całego Centrum. Eko sale szkoleniowe w Green Business Center to możliwość pracy wśród kameralnych pomieszczeń wypełnionych roślinami. Stworzyliśmy tzw. “żywe ściany”, aby praca w sali była przyjemna, pobudzała kreatywne myślenie i zwiększała efektywność działań. Odrzucamy nudę, schematy i bierność. Stawiamy na to, co przyjazne człowiekowi oraz innowacyjne jednocześnie.

Sale szkoleniowe Warszawa – centrum miasta zaprasza

Dlaczego tak ważne są zielone sale do wynajęcia? Warszawa jest miastem, w którym dominuje krajobraz miejski. Liczne projekty architektoniczne nie uwzględniają środowiska naturalnego, komunikacja miejska wpływa na gwar, a stres i aktywne tempo życia pozbawia uwagi na to co naturalne i inspirujące. W organizowaniu i przeprowadzaniu szkoleń liczy się dzisiaj nie tylko wiedza i doświadczenie specjalistów, ale też warunki w jakich będzie ona przekazywana. Komfortowi, współpracy, motywacji i lepszemu samopoczuciu sprzyjają nasze sale szkoleniowe. Warszawa zaprasza reprezentantów wszystkich dziedzin – jeśli poszukujesz wygodnego miejsca cechującego się elastycznością, sprawnością w działaniu i ofertami tworzonymi indywidualnie na potrzeby klienta, odnajdziesz się właśnie w Green Bussines Center.

Roślinność jako trend aranżacyjny jest kojarzona głównie z pomieszczeniami mieszkalnymi. Przyrodniczy wystrój wnętrza domu uzasadnia się potrzebą uspokojenia umysłu i zrelaksowania się. Daje jednocześnie ciekawy efekt wizualny. Bezpośrednie obcowanie z naturą to jednak coraz częściej praktyka, która wkracza w świat biznesu i pracy. Rośliny dostosowują się do każdego pomieszczenia, dlatego niezależnie od stylu architektury sali, zawsze mogą ją wypełnić. Każdy kto chociaż raz stanie się organizatorem, prowadzącym lub uczestnikiem szkolenia biznesowe w sali projektowanej według zasad biophilic design, nie poczuje się już dobrze w klasycznych rozwiązaniach przestrzennych. Starannie przemyślane projekty naszych sal stawiają na pobudzanie do myślenia, aktywności, pomysłowości i maksymalnego wykorzystania czasu poświęconego na udział w danym wydarzeniu. Wyznajemy, że przyrodnicze dekoracje centrów szkoleniowych powinny stać się powszechne, zwłaszcza w największych miastach Polski.

 

Sala Space Thinking dla szkoleń i konferencji

Sala szkoleniowo-konferencyjna Space Thinking ma 72 metry kwadratowe i wyposażona jest w rzutnik, projektor elektryczny, mikrofon, profesjonalne nagłośnienie, klimatyzację, wi-fi, flipchart i papier do flipcharta oraz różne kreatywne artykuły papiernicze. W sali Space Thinking zastosowano dekorację w postaci “żywej ściany” – jest nią naturalny mech. Inne elementy estetyzujące to między innymi motywacyjne ilustracje. Pomieszczenie zawiera dużą ilość okien, dzięki czemu do środka wpada naturalne światło. Jeśli zaistnieje potrzeba zaciemnienia sali, można skorzystać z zamontowanych rolet. Sala Space Thinking skierowana jest przede wszystkim do średnich i dużych spotkań biznesowych, szkoleń, warsztatów i wydarzeń. Maksymalna liczba uczestników przy ustawieniu teatralnym (widownia) wynosi 65 osób.

Sala Design Thinking przeznaczona do warsztatów

Sala Design Thinking – jak sama nazwa wskazuje – jest przestrzenią kreatywnego myślenia mającego źródło w wystroju wnętrza. Jej powierzchnia wynosi 35 metry kwadratowe. Sala składa się z tablicy interaktywnej, rzutnika, artykułów papierniczych i ściany megnetyczno-kredowej. Otoczona jest fototapetą z roślinami i półkami z naturalnym mchem. W środku ustawiono również rośliny doniczkowe. Pomieszczenie zawiera dużą ilość okien, dzięki czemu do środka wpada naturalne światło. Jeśli zaistnieje potrzeba zaciemnienia sali, można skorzystać z zamontowanych rolet. To miejsce przeznaczone przede wszystkim do kameralnych warsztatów. Ustawienie teatralne pomieści maksymalnie 25 osób, ustawienie w tzw. podkowę – 18 osób.

Sala Workplace – mała przestrzeń, dużo wiedzy

Sala Workplace służy kameralnym warsztatom, spotkaniom rekrutacyjnym i coachingowym oraz konsultacjom biznesowym. Jej wielkość wynosi 20 metrów kwadratowych, a w środku znajdują się pufy, sprzęt nagłaśniający, plazma LCD, kolorowe krzesła i duży drewniany stół. Na dekorację wybrano rośliny i półki z żywą brzozą. Pomieszczenie zawiera dużą ilość okien, dzięki czemu do środka wpada naturalne światło. Jeśli zaistnieje potrzeba zaciemnienia sali, można skorzystać z zamontowanych rolet. Przewidywane grupy warsztatowe liczą od 4 do maksymalnie 6 osób.

Dobra sala konferencyjna Warszawa – nieszablonowe rozwiązania w Centrum Szkoleniowym

Liczne badania psychologiczne udowodniły, że człowiek podświadomie dąży do kontaktu z przyrodą. Brak tego kontaktu negatywnie wpływa m.in. na równowagę emocjonalną i psychiczną. Szkodzi również całemu organizmowi i zachowaniu pełnego zdrowia fizycznego. Wprowadzanie naturalnych, zielonych elementów do miejsc, w których potrzebna jest koncentracja i otwartość na słuchanie, dyskutowanie, analizowanie informacji i zapamiętywanie, pozytywnie oddziałuje na wydajność mózgu i samopoczucie. Sprzyja też współpracom i integracjom społecznym.

Już od wielu lat jesteśmy liderami w branży szkoleniowej, a nasze projekty cechują się szybkością działania, ukierunkowaniem na jasno sprecyzowane cele, kompleksową organizacją i dogodnym usytuowaniem w centrum Warszawy. Dbamy o każdy szczegół zarówno w planowaniu wydarzenia, jak i aranżowania przestrzeni. W naszym Centrum Szkoleniowym odbywają się szkolenia menedżerskie, medialne, interpersonalne, przedsiębiorcze i wizerunkowe. Zapewniamy miejsca dla team buildingu, dzięki któremu współpraca zespołu będzie lepsza i skuteczniejsza w realizowaniu założonych celów firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i efektywnego spotkania w salach Space Thinking, Design Thinking lub Workplace.