Sale szkoleniowe Green Businnes Center

Biophilic design to nowoczesna koncepcja projektowania odpowiadająca na potrzebę kontaktu człowieka z przyrodą – nawet jeśli jest ona jeszcze nieuświadomiona. Kierujemy się nią na co dzień i to właśnie od niej zaczęło się tworzenie naszych sal szkoleniowych i przestrzeni całego Centrum. Eko sale szkoleniowe w Green Business Center to możliwość pracy wśród kameralnych pomieszczeń wypełnionych roślinami. Stworzyliśmy tzw. “żywe ściany”, aby praca w sali była przyjemna, pobudzała kreatywne myślenie i zwiększała efektywność działań. Odrzucamy nudę, schematy i bierność. Stawiamy na to, co przyjazne człowiekowi oraz innowacyjne jednocześnie.

Sale szkoleniowe Warszawa – centrum miasta zaprasza

Dlaczego tak ważne są zielone sale do wynajęcia? Warszawa jest miastem, w którym dominuje krajobraz miejski. Liczne projekty architektoniczne nie uwzględniają środowiska naturalnego, komunikacja miejska wpływa na gwar, a stres i aktywne tempo życia pozbawia uwagi na to co naturalne i inspirujące. W organizowaniu i przeprowadzaniu szkoleń liczy się dzisiaj nie tylko wiedza i doświadczenie specjalistów, ale też warunki w jakich będzie ona przekazywana. Komfortowi, współpracy, motywacji i lepszemu samopoczuciu sprzyjają nasze sale szkoleniowe. Warszawa zaprasza reprezentantów wszystkich dziedzin – jeśli poszukujesz wygodnego miejsca cechującego się elastycznością, sprawnością w działaniu i ofertami tworzonymi indywidualnie na potrzeby klienta, odnajdziesz się właśnie w Green Bussines Center.

Roślinność jako trend aranżacyjny jest kojarzona głównie z pomieszczeniami mieszkalnymi. Przyrodniczy wystrój wnętrza domu uzasadnia się potrzebą uspokojenia umysłu i zrelaksowania się. Daje jednocześnie ciekawy efekt wizualny. Bezpośrednie obcowanie z naturą to jednak coraz częściej praktyka, która wkracza w świat biznesu i pracy. Rośliny dostosowują się do każdego pomieszczenia, dlatego niezależnie od stylu architektury sali, zawsze mogą ją wypełnić. Każdy kto chociaż raz stanie się organizatorem, prowadzącym lub uczestnikiem szkolenia biznesowe w sali projektowanej według zasad biophilic design, nie poczuje się już dobrze w klasycznych rozwiązaniach przestrzennych. Starannie przemyślane projekty naszych sal stawiają na pobudzanie do myślenia, aktywności, pomysłowości i maksymalnego wykorzystania czasu poświęconego na udział w danym wydarzeniu. Wyznajemy, że przyrodnicze dekoracje centrów szkoleniowych powinny stać się powszechne, zwłaszcza w największych miastach Polski.

Sala Workplace – mała przestrzeń, dużo wiedzy

Sala Workplace służy kameralnym warsztatom, spotkaniom rekrutacyjnym i coachingowym oraz konsultacjom biznesowym. Jej wielkość wynosi 20 metrów kwadratowych, a w środku znajdują się pufy, sprzęt nagłaśniający, plazma LCD, kolorowe krzesła i duży drewniany stół. Na dekorację wybrano rośliny i półki z żywą brzozą. Pomieszczenie zawiera dużą ilość okien, dzięki czemu do środka wpada naturalne światło. Jeśli zaistnieje potrzeba zaciemnienia sali, można skorzystać z zamontowanych rolet. Przewidywane grupy warsztatowe liczą od 4 do maksymalnie 6 osób.

Dobra sala konferencyjna Warszawa – nieszablonowe rozwiązania w Centrum Szkoleniowym

Liczne badania psychologiczne udowodniły, że człowiek podświadomie dąży do kontaktu z przyrodą. Brak tego kontaktu negatywnie wpływa m.in. na równowagę emocjonalną i psychiczną. Szkodzi również całemu organizmowi i zachowaniu pełnego zdrowia fizycznego. Wprowadzanie naturalnych, zielonych elementów do miejsc, w których potrzebna jest koncentracja i otwartość na słuchanie, dyskutowanie, analizowanie informacji i zapamiętywanie, pozytywnie oddziałuje na wydajność mózgu i samopoczucie. Sprzyja też współpracom i integracjom społecznym.

Już od wielu lat jesteśmy liderami w branży szkoleniowej, a nasze projekty cechują się szybkością działania, ukierunkowaniem na jasno sprecyzowane cele, kompleksową organizacją i dogodnym usytuowaniem w centrum Warszawy. Dbamy o każdy szczegół zarówno w planowaniu wydarzenia, jak i aranżowania przestrzeni. W naszym Centrum Szkoleniowym odbywają się szkolenia menedżerskie, medialne, interpersonalne, przedsiębiorcze i wizerunkowe. Zapewniamy miejsca dla team buildingu, dzięki któremu współpraca zespołu będzie lepsza i skuteczniejsza w realizowaniu założonych celów firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i efektywnego spotkania w salach Space Thinking, Design Thinking lub Workplace.