Realizujemy szkolenia zamknięte – forma szkoleń, organizowanych na indywidualne potrzeby klienta w jego siedzibie lub innym uzgodnionym miejscu, wyłącznie dla pracowników wybranej firmy lub jednostek sektora publicznego.

Poniżej prezentujemy programy szkoleniowo-doradcze, które są propozycjami programowymi. Skontaktuj się z nami, chętnie poznamy Twoje potrzeby szkoleniowe!

Szkolenia menedżerskie

Szkolenia medialne, wizerunkowe

Szkolenia w języku angielskim i rosyjskim

Szkolenia interpersonalne

Szkolenia dla przedsiębiorców

Biorąc pod uwagę, że gospodarka z roku na rok prężenie się rozwija, podnoszenie kwalifikacji wydaje się nieodłącznym elementem kariery zawodowej. Pracodawcy szukają fachowców, którzy dysponują nie tylko teoretyczną wiedzą, ale także stale się szkolą i pragną dać w pracy z siebie jak najwięcej. Szkolenia dla firm to jeden z najpopularniejszych sposobów podnoszenia kapitału ludzkiego. Obecnie ważne jest nie tylko gruntowne wykształcenie, ale także kompetencje zawodowe, a szkolenia biznesowe mogą znacznie ułatwić ten proces.

 

Czym są szkolenia biznesowe?

Szkolenia dla firm odpowiadają przede wszystkim za podnoszenia kwalifikacji oraz, co za tym idzie, za rozkwit przedsiębiorstwa. Osoby, które gotowe są na doświadczenia, dzięki takim kursom mogą poprawić rozumowanie oraz zrozumieć cele, a także oddziaływać na osoby znajdujące się w otoczeniu. Szkolenia dla firm pomagają w pozbyciu się wszelkich negatywnych schematów, będących nierzadko kluczową przeszkodą w osiągnięciu celu. Zmniejsza się także obawa przed porażką, a pracownicy mogą szybko i kompetentnie wykonywać polecenia. Jeżeli chodzi o szkolenia, Warszawa to doskonałe miejsce do podnoszenia swoich kompetencji. To miasto możliwości.

 

Dlaczego pracodawcy coraz częściej inwestują w szkolenia dla firm?

Głównym powodem, dla którego wielu pracodawców powinno zdecydować się na takie szkolenia, jest możliwość poprawy kompetencji zatrudnionej kadry. Nauka nowych umiejętności oraz zacieśnianie relacji między pracownikami wpływa na ich efektywność, oraz całokształt funkcjonowania firmy. Szkolenia dla firm stają się coraz powszechniejsze. Pracodawcy zauważają, że jest to niebywała inwestycja, która zaowocuje lepszymi wynikami, osiągnięciami oraz doskonałą atmosferą w pracy, która dodaje skrzydeł i uwalnia wyobraźnię. Niestety panuje powszechne przekonanie wśród osób oferujących prace, iż o firmie nikt nie jest w stanie dowiedzieć się więcej, niż oni sami. To mylne przekonanie. Skoro to oni stworzyli coś dobrego od podstaw, wówczas inne osoby stanowią wyłącznie tło. To najpoważniejszy problem osób współcześnie zatrudniających ludzi. Firmę można porównać do organu, który funkcjonuje dzięki wielu związanych ze sobą elementów wnoszących nowe umiejętności, świeże pomysły i wiedzę.

 

Dlaczego warto odbyć szkolenia biznesowe?

Niestety rynek pracy bywa brutalny, a znalezienie osób, które dysponują nie tylko wykształceniem, ale także wiedzą i wszechstronnością bywa trudne. To dlatego wielu pracodawców decyduje się na szkolenia dla firm, podczas których uczestnicy szlifują tak zwane kompetencje miękkie. To dzięki nim aktywniej mogą pozyskiwać nowych klientów, rozmawiać z nimi oraz pogłębiać swoją wiedzę.

 

Dlaczego warto odbyć szkolenia dla firm u nas?

Kursy znajdujące się w naszej ofercie dotyczą wielu obszarów. Wszystkie spotkania prowadzone są przez kompetentne osoby, które nie boją się wyzwań, a swojej pracy stawiają na jakość i usługi najwyższej jakości. Proponujemy:

Jak widać, wyróżnia nas wszechstronność oraz dbałość o szczegóły. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów oraz pracodawców.

 

Czego można nauczyć się podczas szkoleń dla firm?

Szkolenia biznesowe to doskonała propozycja poszerzania wiedzy i kompetencji zarówno dla małych, jak i dużych firm. Podczas spotkań nabyć można wiedzę z zakresu księgowości, marketingu, psychologii, ekonomii. Doskonalona jest także umiejętność komunikacji oraz aktywna współpraca między pracownikami. Bez wątpienia korzysta na tym cała firma. Inwestowanie w kapitał ludzki stało się popularne zarówno wśród małych, jak i nieco większych przedsiębiorców. Poznanie tajników, jakie rządzą biznesem, oznacza dynamiczną poprawę zarówno przedsiębiorstw, które chcą piąć się w górę, jak i tych, którzy zmierzają ku upadkowi.