SzkolenieMyślenie wizualne

Do kogo skierowane jest szkolenie?

Warsztat z myślenia wizualnego skierowany jest do osób, które:

Program warsztatu z Myślenia wizualnego

1. Co to jest myślenie wizualne i jak możemy je wykorzystać w życiu zawodowym i prywatnym? Jakie niesie korzyści? (…a niesie ich wiele i jest świetną odmianą chociażby dla klasycznych prezentacji w PowerPoint).

2. Mówisz, że nie potrafisz rysować… ale myślenie wizualne to nie takie zwykłe rysowanie…to bardziej pomysł i idea do których dorzucasz kilka Tips & Tricks – efekt WOW

3. Rozgrzewamy markery i zaczynamy działać w praktyce – TWORZYMY BANK IKON, czyli bazę pomysłów i wzorów, które będą pomocne w dalszej części warsztatów i w późniejszym czasie. Przez ręce każdego uczestnika przewinie się w sumie 80 kart z uniwersalnymi ikonami, czyli obrazkami, z których każdemu będzie łatwo stworzyć kompozycję rysunku.

4. Zostaną przedstawione różne sposoby ubarwiania naszego przekazu, poprzez który chcielibyśmy przedstawić innym swój pomysł, ideę, skomplikowaną treść ( m.in. różne rodzaje liter, cieniowanie, tworzenie atrakcyjnego tła, ramki, strzałki, rodzaje kompozycji, dobór kolorów).

5. Zaprezentowanie specjalnych narzędzi dostępnych dla każdego, ułatwiających stworzenie zaskakującego, estetycznego i przede wszystkim efektownego przekazu wizualnego.

6. TWÓRCZE SZALEŃSTWO– wykorzystanie nowo poznanych technik i narzędzi w ćwiczeniu mocno kreatywnym.

7. Inspiracje– gdzie ich szukać ?

8. Przestrzeń na dodatkowe potrzeby i pytania uczestników – „100 pytań do…”

Najbliższy termin szkolenia

do uzgodnienia

Koszt udziału w szkoleniu

wycena indywidualna przy szkoleniu dedykowanym

Szkolenie w formie stacjonarnej

Program warsztatu z Myślenia wizualnego

Dowiesz się, jak

Informacje organizacyjne

Najbliższy termin szkolenia

do uzgodnienia

Koszt udziału w szkoleniu

wycena indywidualna szkolenia dedykowanego