Odpowiedni wizerunek firmy oraz jej rozpoznawalność w szerszej przestrzeni jest niezwykle istotna. To w głównej mierze od tego zależy jej pozycja na rynku oraz możliwość zdobycia potencjalnych zysków.

Jak zwracać się do innych, żeby nas słuchali? Jak budować swoją pozycję lidera? Jak funkcjonować w świecie mediów? To tylko niektóre zagadnienia poruszane w ramach naszej oferty szkoleń medialnych i wizerunkowych dotyczące wystąpień przed kamerą i w tzw. nowych mediach. Praktyczne warsztaty prowadzą doświadczeni trenerzy, którzy pomagają naszym Uczestnikom przygotować się
do bezpośrednich kontaktów z mediami i wystąpień publicznych oraz pracy przed kamerą.

Szkolenia biznesowe

Warsztaty biznesowe, są dla osób które potrzebują nowych narzędzi i kompetencji biznesowych. Nasza oferta to szeroko pojęty rozwój osobisty oraz zwiększanie świadomości, że każdy ma odpowiednie zasoby, by odnieść osobisty sukces i rozwijać swój potencjał biznesowy.

banner2

Szkolenie z wystąpień publicznych

Nie każdy jest urodzonym mówcą, jednak nie ma osoby, która by nie zdawała sobie sprawy, jak ważna jest umiejętność przemawiania do ludzi w taki sposób, aby nie tylko nas słuchali, ale również dzięki temu co mówimy, dostawali impuls do działania. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób osiągnąć ten cel, skorzystaj z naszej oferty szkoleń dotyczących wystąpień publicznych i biznesowych.

Umiejętności oratorskie to nie wszystko. Równie ważne jest dotarcie do konkretnej grupy odbiorców i dopasowanie swoich zabiegów ściśle pod ich kątem. Tutaj sięgamy nieco do umiejętności psychologicznych oraz socjologicznych. Jak widać bycie liderem grupy nie jest zadaniem prostym i warto poznać sposoby na jak najefektywniejsze działanie w tym zakresie. 

Jeśli do tej pory nie analizowałeś swojej mowy ciała i zależało Ci wyłącznie na przekazie informacji to gwarantujemy Ci – dzięki nam i naszemu szkoleniu wystąpienia publiczne zupełnie zmienią dla Ciebie swoje oblicze.

pexels-fauxels-3184298

Szkolenia medialne

We współczesnym świecie media stanowią niezwykle istotną przestrzeń. Działalność w nich nie jest przywilejem a obowiązkiem, jeśli chcemy liczyć się na rynku. Jednak aby przebić się w tej przestrzeni, potrzeba odpowiednio zbudowanych komunikatów i odpowiedniego doboru kanałów ich przekazu.

W naszej ofercie można znaleźć również szkolenia medialne, dzięki którym dowiesz się, na co zwrócić uwagę wykorzystując tę przestrzeń do promowania działalności swojej firmy. Szkolenia to szansa na poznanie praw rządzących przestrzenią wirtualną i umiejętności operowania w nich. Tylko taka wiedza pozwoli Ci na efektywną promocję firmy w tej przestrzeni oraz pełne wykorzystanie możliwości, jakie ona daje.

Wystąpienia publiczne

Bez wątpienia łatwiej komunikować się z zespołem gdy wszystko jest w porządku i wszystkie działania układają się po naszej myśli. Niestety, nie zawsze wszystko się udaje, a bycie liderem to również konieczność zmotywowania zespołu do pracy wtedy, kiedy pojawiają się trudne sytuacje. Dobry lider nie daje po sobie poznać emocji, nie wpływają one na jego stosunek do współpracowników. Jest ostoją spokoju, rozładowuje napięcia, wzmacnia poczucie wartości, napędza do pracy. Swoim działaniem sprawia, że sytuacje trudne i konfliktowe nie odbijają się na zespole. Jest profesjonalny i skupia się na szukaniu rozwiązań, nie zaś na przyczynach.

Sytuacje trudne i konfliktowe nigdy nie są łatwe, jednak dzięki wypracowanemu zestawowi kompetencji można sobie z nimi poradzić. Nasze szkolenia z wystąpień biznesowych omawiają również takie kwestie. Komunikacja z pracownikami nie jest w takich chwilach łatwa, jednak jeśli lider będzie odpowiednio motywował zespół, to żadna sytuacja trudna nie jest mu straszna.

Szkolenia medialne – dlaczego warto?

Bycie liderem nie jest proste i często wymaga umiejętnego reprezentowania firmy w ramach różnego rodzaju wystąpień. Niezbędna jest również skuteczna promocja firmy, która zapewni jak największe zyski.

Nasza oferta za zakresu szkoleń medialnych dotyczy szerokiego spektrum zagadnień. Omawiamy zarówno kwestie związane z wystąpieniami (tymi na szeroką skalę jak i tymi przed gronem współpracowników) jak i funkcjonowaniem oraz promocją firmy w mediach. Uczestnicząc w naszych szkoleniach poznasz wiele interesujących kwestii, które mają ogromny wpływ na postrzeganie Cię przez innych. Uświadomisz sobie dotąd niezauważalne mechanizmy dotyczące zarówno postrzegania Ciebie jako lidera jak i również tych rządzących światem medialnym.

W ramach naszej oferty szkoleń medialnych oraz z zakresu wystąpień biznesowych poznasz sposoby działania lidera, który będzie jednocześnie przywódcą grupy. Dowiesz się, w jaki sposób przemawiać i na co zwracać uwagę. Główną korzyścią będą zyski Twojej firmy – osiągnięte dzięki zarządzanemu przez Ciebie zespołowi.