Eksperci od online marketingu podejmują działania mające na celu opracowanie strategii dla wprowadzenia produktu na rynek, jego promocji oraz przedstawienie w korzystny sposób marki przy wykorzystaniu internetu. Pojęcia takie jak SEO, kampania Google Ads czy video marketing nie są obce…

Sprawdź naszą ofertę szkoleń z online marketingu. Dowiedz się jakie korzyści przynosi firmie online marketing. Jesteś w trakcie tworzenia własnej strony firmowej lub bloga? Masz problemy z edytowaniem i dodawaniem treści na gotowej już stronie Internetowej? A może rozbudowujesz stronę o dodatkowe elementy? Na szkoleniach odpowiemy na wszystkie pytania!

Na szkoleniu nauczysz się jak tworzyć i konfigurować kampanię, jak dobierać słowa kluczowe do kampanii i ustalać stawki czy samodzielnie zbudować stronę w WordPress.

Szkolenia biznesowe

Poznaj z nami tajniki tworzenia i konfigurowania kampanii w Google Ads. Poznaj skuteczny sposób na tworzenie skutecznej i przemyślanej reklamy w wyszukiwarce Google. Dlaczego warto inwestować w online marketing i posiadać wiedzę, by dotrzeć do nowych Klientów? Jak budować strategię i efektywnie zarządzać? Możliwości dotarcia do konkretnych grup docelowych jest wiele i nie warto chować się przed potencjalnymi Klientami!