Szkolenia sprzedażowe to doskonała propozycja dla mikro, małych i dużych firm. Każda firma opiera sukces swojego biznesu na efektywnej sprzedaży. Umiejętność przeprowadzania procesu sprzedaży i współpraca z resztą działów jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania na rynku.

Odpowiednio wyszkoleni handlowcy wpływają na prawidłowy rozwoju firmy i osiąganie zamierzonych celów. Umiejętne wykorzystanie wiedzy zdobytej w trakcie szkoleń sprzedażowych usprawnia pozyskiwanie nowych Klientów, jak i właściwą ocenę potencjału zamknięcia sprzedaży. Odpowiednio budowany wizerunek firmy to proces, który wymaga stałego i konsekwentnego działania, które przynoszą rezultaty w formie współpracy i rosnących słupków sprzedaży.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach sprzedażowych? Dowiesz się, jak…

  • planować i realizować skuteczne działania sprzedażowe, skutecznie wykorzystać techniki sprzedaży relacyjnej, radzić sobie w trudnych sytuacjach sprzedażowych
  • skutecznie prowadzić negocjacje handlowe
  • skutecznie zamykać proces sprzedaży

Szkolenia biznesowe

Warsztaty biznesowe, są dla osób które potrzebują nowych narzędzi i kompetencji biznesowych. Nasza oferta to szeroko pojęty rozwój osobisty oraz zwiększanie świadomości, że każdy ma odpowiednie zasoby, by odnieść osobisty sukces i rozwijać swój potencjał biznesowy.

banner2

Charakterystyka szkoleń sprzedażowych

Oferujemy szkolenia z zakresu sprzedaży i profesjonalnej obsługi Klienta, które są skupione na racy warsztatowej. Szkolenia te są przeznaczone dla osób zajmujących się zawodowo procesami sprzedażowymi. Każdy z uczestników szkolenia podczas warsztatu wypracowuje rezultat dostosowany do swojej firmy oraz produktów przez nią realizowanych. Szkolenia realizowane są w małych grupach max. do 12 osób, aby uczestnicy mogli włączyć się aktywnie w realizowane podczas szkolenia ćwiczenia i case study.

pexels-fauxels-3184298

Oferta szkoleń sprzedażowych

Nasza oferta bez wątpienia wyróżnia się na tle konkurencji. Oferujemy szeroki zakres usług, który dopasowany jest każdym, nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klienta. Podczas organizowanych przez nas szkoleń można nabyć szereg umiejętności, które mogą okazać się użyteczne w wielu różnych rodzajach pracy. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż stale dopracowujemy oraz poszerzamy nasze programy szkoleń. Realizujemy szkolenia zarówno w formie otwartej jak i zamkniętej. Przed szkoleniami wykonywana jest analiza potrzeb, aby dopasować program do potrzeb grupy. Oferta szkoleń sprzedażowych skierowana jest do działów handlowych, sprzedażowych firm, do osób zajmujących się na co dzień obsługą Klienta i sprzedażą produktów bądź usług.

 

Jak wybrać szkolenie dopasowane do potrzeb firmy?

Nasza oferta szkoleniowa jest rozbudowana i dopasowana do potrzeb różnego rodzaju przedsiębiorstw. Niektóre nasze propozycje dedykowane są osobom, które pracują w działach sprzedażowych firm. Rozwijanie swojej wiedzy i umiejętności z zakresu W przypadku pozostałych szkoleń pogłębić można wiedzę z zakresu współpracy z trudnymi klientami. Umiejętność przemawiania, przedstawiania argumentów oraz kierowania rozmową jest bardzo ważna i potrzebna zarówno w małej, jak i w nieco większej firmie. Dzięki naszym szkoleniom można ponadto poszerzyć zakres wiedzy handlowców z tematyki strategii sprzedażowej oraz finalizacji sprzedaży.

Dlaczego warto postawić właśnie na nas?

Oferowane przez nas szkolenia są stale dopracowane i przygotowywane przez znawców danego sektora, którzy posiadają praktyczne doświadczenie z realizowanego przez siebie programu szkolenia. Każde szkolenie jest starannie przygotowywane na potrzeby uczestników, dzięki badaniu potrzeb program jest ściśle dopasowany do potrzeb grupy. Na szkoleniu skupiamy się na rozwijaniu wiedzy praktycznej z danego tematu dzięki ćwiczeniom, symulacjom, dyskusjom oraz omawianiu case study.