Międzykulturowa rekrutacja i selekcja pracowników

Межкультурный отбор и прием кандидатов

Межкультурный отбор и прием кандидатов…

Handling troublesome workers

Handling troublesome workers

Handling troublesome workers. Building accountability upon workers.

Profesjonalna obsługa klienta na rynku polskim

Profesjonalna obsługa klienta na rynku polskim

Профессиональное обслуживание клиентов…

Zarządzanie międzykulturowe w dobie globalnej gospodarki

Zarządzanie międzykulturowe

Межкультурный менеджмент в эпохе мировой экономики…

Szkolenia w języku angielskim i rosyjskim to doskonała propozycja dla pracodawców zatrudniających pracowników z zagranicy bądź też dla pracodawców, którzy chcą podnieść poziom umiejętności swoich pracowników współpracujących z zagranicznymi kontrahentami.  Dokładamy wszelkich starań, aby poziom przekazywanej wiedzy miał jak najwyższą wartość merytoryczną, a osoby przeprowadzające szkolenia były kompetentne. 

 

Charakterystyka szkoleń w języku angielskim i rosyjskim

Oferujemy kursy w dwóch odmiennych językach, nie licząc oczywiście języka polskiego. Jak wiadomo, angielski to język przyszłości. Bez jego znajomości często niemożliwe jest dostanie pracy, zwłaszcza w firmach współpracujących z międzynarodowymi przedsiębiorstwami. Szkolenia w języku angielskim skierowane są do firm, w których pracodawcy zatrudniają zagranicznych pracowników i pragną pogłębić ich umiejętności. Szkolenia w języku rosyjskim również stają się coraz bardziej popularne dlatego, iż język rosyjski jest to język zlokalizowany na 7. pozycji najczęściej używanych języków świata. Wiele firm nawiązuje współpracę z firmami z Rosji, dlatego taka oferta szkoleń może zaspokoić wymagania wielu przedsiębiorstw, które już współpracują lub rozważają taki rodzaj współpracy.

 

Oferta szkoleń w języku angielskim i rosyjskim

Nasza oferta bez wątpienia wyróżnia się na tle konkurencji. Oferujemy szeroki zakres usług, który dopasowany jest każdym, nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klienta. Podczas organizowanych przez nas szkoleń można nabyć szereg umiejętności, które mogą okazać się użyteczne w wielu różnych rodzajach pracy. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż stale dopracowujemy oraz poszerzamy nasze kursy. Staramy się, aby zarówno szkolenia w języku angielskim, jak i rosyjskim prowadzone były przez osoby, które doskonale władają tymi językami, a przekazywane treści były bogate merytorycznie oraz dopasowane do wieku, oraz potrzeb uczestników.

 

Jak wybrać szkolenie dopasowane do potrzeb firmy?

Jak widać, nasza oferta jest rozbudowana i dopasowana do potrzeb różnego rodzaju przedsiębiorstw. Niektóre nasze propozycje dedykowane są osobom, które zarządzają młodym, dynamicznym zespołem. Bycie mentorem takich osób oraz zgłębienie praktycznych wskazówek pozwala na skuteczne przewodzenie nawet zbuntowanymi i niezbyt chętnymi osobami do pracy. W przypadku pozostałych szkoleń pogłębić można wiedzę z zakresu współpracy z kłopotliwymi klientami. Umiejętność przemawiania, przedstawiania argumentów oraz kierowania rozmową jest bardzo ważna i potrzebna zarówno w małej, jak i w nieco większej firmie. Dzięki naszym szkoleniom można ponadto poszerzyć zakres wiedzy menadżerów, a w szczególności treści dotyczących tego, czego powinni wymagać od swoich pracowników oraz w jaki sposób powinien skutecznie ich rekrutować. To sprawia, że szkolenia w języku angielskim i szkolenia w języku rosyjskim nabierają zupełnie innego znaczenia. Bezustannie staramy się udoskonalać oraz dokładać dodatkowe propozycje, dzięki którym każda, nawet najmniejsza firma będzie mogła wdrożyć ciekawe rozwiązania i systemy w swojej działalności, co przyczyni się do wzrostu pozycji na rynku oraz do poprawy komunikacji pomiędzy pracownikami a klientami. To bardzo ważne, kiedy światowe rynki rozwijają się tak dynamicznie, a międzynarodowa współpraca wzrasta w siłę.

 

Dlaczego warto postawić właśnie na nas?

Oferowane przez nas szkolenia są stale dopracowane i przygotowywane przez znawców danego sektora, którzy doskonale porozumiewają się w obcych językach. O to, aby uczestnicy szkoleń zdobyli jak największą wiedzę dbają także nasi polscy współpracownicy, którzy wspólnymi siłami tworzą nowe treści oraz takie, które dopasowane są do potrzeb obecnego rynku. Warto zauważyć, że inwestycja w kapitał firmy może znacznie przyczynić się do wzrostu pozycji danego przedsiębiorstwa na rynku międzynarodowym i krajowym.