Umiejętne występowanie przed publicznością i kamerą wzmacnia ekspozycję społeczną. Występujesz codziennie. Zawodowo i prywatnie. Rozmowy z pracownikami, udzielanie informacji zwrotnej, sposób prowadzenia spotkania z klientami i kontrahentami…

Aby być pewnym siebie mówcą, trzeba być pewnym siebie. Aby charyzmatycznie przemawiać, trzeba być człowiekiem charyzmatycznym… Nic bardziej mylnego! Umiejętność bycia dobry mówcą to w 20% wrodzony talent a w 80% odpowiednio wyuczone techniki oddziaływania na odbiorcę.

Wszystko zależy od Ciebie, jak wykorzystujesz zdobyte umiejętności i osiągasz założony cel:

Chciałem powiedzieć to inaczej. Nie o to mi chodziło. Zjadła mnie trema. Głos mi drżał. Ile razy Ci się to zdarzyło? Teraz dowiedz się jak to zmienić. – mówi Radosław Mróz, dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny.

Umiejętność wystąpień biznesowych jest ważną częścią pracy i często decyduje o sukcesie na wielu stanowiskach:

Każde spotkanie i kontakt z drugim człowiekiem jest kreacją swojego wizerunku, ale też budową autorytetu. Oprócz zawartości merytorycznej przekazu „mózg ocenia” każdego odbiorcę. W szczególności jeśli jesteśmy liderami, prowadzimy zespoły, ludzie patrzą na nas, obserwują, słuchają i badają na ile nasze zachowanie jest spójne z tym co głosimy. Chcemy wpływać na ludzi, zarządzać, organizować ich pracę. Siła wpływu w dużej mierze bierze się ze świadomości mojego potencjału i tego jak oddziałuje na innych – wskazuje Anna Stec-Czyż trener biznesu, doświadczony HR-owiec.

Napisano wiele książek. W sieci łatwo znaleźć wskazówki na ekspresowe opanowanie sztuki prezentacji i wystąpień. Które z tych informacji to wartościowa wiedza, by ją wykorzystać „tu i teraz”?

 Jakość wystąpienia publicznego decyduje o tym, jak nas odbierają inni. Ma także wpływ na skalę marki osobistej i firmowej. Skraca lub wydłuża drogę dotarcia z informacją do adresata. Pozwala szybko i skutecznie opanować sytuacje kryzysowe – uważa Paweł Bobrowski, dziennikarz radiowy, koordynator Ośrodka Szkoleń Medialnych RDC.

Czy wiesz, że występując biznesowo wzmacniasz swoją ekspozycję społeczną? Główne korzyści, jakie osiągasz gdy opanujesz sztukę wystąpień biznesowych to skuteczne nawiązywanie relacji międzyludzkich, wzmocnienie pozycji społecznej, zwiększenie szansy na awans i większe zarobki…

Prowadzimy szkolenia w zakresie medialnym, wizerunkowym z przewodnim tematem „Wystąpienia biznesowe” SPRAWDŹ PROGRAM

Nie bez przyczyny program szkolenia realizuje duet ekspertów.  Uczestnicy otrzymają wiedzę merytoryczną i zestaw narzędzi, co jest ważnym atutem strategicznym, oraz przejdą trening medialny pod okiem profesjonalisty. Jedno szkolenie, wiele możliwości.  Nie pozostawisz ludzi obojętnych na Twoje wystąpienia! Wydobędziesz z siebie nowe pokłady pewności siebie, a świat będzie zupełnie inaczej reagował na to co mówisz.

Jeśli masz wątpliwość co do jakości swoich wystąpień, to bez wątpienia warto zastanowić się nad praktycznym warsztatem.

A czy Ty jesteś gotowy do wystąpień biznesowych?

ZOBACZ PROGRAMY SZKOLEŃ MEDIALNYCH, WIZERUNKOWYCH